SMARTLANG
SMARTLANG SMARTLANG SMARTLANG SMARTLANG

SMARTLANG

Výrobca: INIM
Kód produktu: Ústredne rady Smartliving
Kontaktujte nás

Modul rozhrania pre pripojenie do siete a internetu, protokoly TCP-IP a UDP, zasielanie e-mailov s prílohami (akýkoľvek typ súboru), vstavaný web-server, programovanie a ovládanie ústredne cez internet

Modul SmartLAN/G pracuje na rovnakom princípe ako modul SmartLAN/SI, ale naviac poskytuje dokonalejšiu diaľkovú správu a komunikačné funkcie.
Modul SmartLAN/G je schopný na základe udalostí automaticky odosielať e-maily. Každý e-mail môže mať prílohu, ktorá je uložená ako súbor / dokument na SD karte (nie je súčasťou dodávky) a textovú správu, ktorá môže obsahovať priame odkazy na doménovú adresu alebo IP adresu zariadení, ako sú napr. bezpečnostné kamery.
Okrem e-mailov ponúka tento modul užívateľom globálny prístup k ich zabezpečovacej ústredni pomocou akéhokoľvek internetového prehliadača.
Po overení zadaných užívateľských kódov Vám web-server modulu SmartLAN umožní pracovať so zabezpečovacou ústredňou pomocou virtuálnej klávesnice.
Ovládánie systému pomocou virtuálnej klávesnice je veľmi jednoduché a rýchle, pretože klávesnica je presná replika skutočnej klávesnice a po zadaní kódu sa užívateľovi zobrazí rovnaké menu ako v reále.
Táto funkcia umožňuje inštalačným firmám bezproblémový prístup ku všetkym inštaláciám a umožňuje operátorom meniť parametre na diaľku cez internet bez nutnosti inštalácie akéhokoľvek softwaru.
Virtuálna klávesnica je jednou z množstva dôležitých vlastností, ktorú nám Web-server ponúka, ďalej umožňuje užívateľom spravovať skupiny, zóny, sledovať časovače a predhliadať denník udalostí.

Technické špecifikácie

Príprava pre montáž na základnú dosku Ano
Šifrovanie dát AES-128bit
Pripojenie do siete LAN Ethernet 10-100 Base T Ano
Programovanie a dohľad systému cez IP použitím softwaru                        Ano
SmartLeague Ano
Statická IP adresa Ano
Management pre dynamický DNS Ano
Zasielanie e-mailov s prílohami Ano
Konektor na SD kartu Ano
Prílohy uložené na SD karte (nie je súčásťou dodávky) Ano
Max. veľkosť SD karty 2GB
Funkcia Web serveru Ano
Virtuálna klávesnica Ano
Riadenie zón Ano
Riadenie skupin Ano
Zobrazenie časovačov Ano
Prehliadanie denníka udalostí Ano
Rozmery (VxŠxH) 54x81x30 mm
Hmotnosť 40g